KONST / Litografier / Färglitografi 13229160
nr 1322 9160
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, Dila, 83. Motivet: 44x65cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:31:16